Akselsen, Anne Jorid

Bibliotekar

Telefon: 69174773
Epost: anne@halden.bib.no

Arendt, Elizabeth

Bibliotekar

Telefon: 69174772
Epost: elisabet@halden.bib.no

Bjørnstad, Ellen

Permisjon, Avdelingsleder, Barne- og ungdomsavdelingen

Telefon: 69174773
Epost: barnut@halden.bib.no

Davidsen, Ingrid

Biblioteksekretær

Telefon: 69174784
Epost: ingrid@halden.bib.no

Eriksen, Bente Holmen

Avdelingsleder, Halden fengselsbibliotek

Telefon: 69214770
Epost: bente@halden.bib.no

Ewart, Nina

Biblioteksjef

Telefon: 69174765
Epost: nina@halden.bib.no

Johnsen, Silje Falch

Bibliotekar/vikar

Telefon: 69174779
Epost: silje@halden.bib.no

Laupsa, Hege

Biblioteksekretær / vikar

Telefon: 69174788
Epost: hege@halden.bib.no

Moen, Hedvig Hovde Grønlund

Avdelingsleder, Voksenavdelingen

Telefon: 69174781
Epost: hedvig@halden.bib.no

Puck, Lisbeth

Biblioteksekretær

Telefon: 69174777
Epost: lisbeth@halden.bib.no

Svendsen, Annett

Biblioteksekretær

Telefon: 69214770
Epost: anett@halden.bib.no

Vangberg, Tonje Gjems

Bibliotekar/vikar

Telefon: 69174773
Epost: tonje@halden.bib.no

Translate »

Ved å fortsette å bruke denne siden, samtykker du i vår bruk av cookies Mer informasjon

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close